loader image
My Cart
0,00 
About us
Nordic Botanical tervitab!
Kuidas ideest sai ettevõte...

Ökoloogide ettevõtmine

Elurikkuse vähenemine on üks olulisi keskkonnaprobleeme. Intensiivse inimtegevuse tõttu vähenevad nii eluliselt vajalikud looduse hüved kui ka ja inimeste side elusloodusega. Seda silmas pidades loodi 2012 a Tartu Ülikooli võrseettevõttena OÜ Nordic Botanical, mille missiooniks on looduslike lahenduste juurutamine ja elurikkuse taastamine seal, kus see on võimalik. Meie spetsialistid on aastaid aktiivselt loodusteadlastena ja õppejõududena töötanud erinevates Eesti ülikoolides. Aastatega kogutud teadmised ja kogemused võimaldavad koostöös Tartu Ülikooli ökoloogiateadlastega pakkuda terviklike lahendusi alates looduskaitsetööde planeerimisest, maastikuhoolduse kavandamiseni. Eriliseks südameasjaks on meile aga Eesti kaduvad liigi- ja lillerikkad niidukooslused. Nende taastamiseks ja uute rajamiseks toodame ja müüme juba aastast 2018 kodumaiste niidutaimede seemneid.

Why choose our healthy store?
Eat More Healthfully.
Obtaining the recommended daily fruits and vegetables.
We Have Reputation.
We have been growing organic produce for customers since 1976.
Fresh & Pesticide Free.
We deliver organic pesticide-free and sustainably-grown produce.
No Commitment Required.
We requires no commitment and allows you to cancel or suspend deliveries.
Flexibility.
Choose the delivery frequency that best fits your needs.
Customization.
Customize your standard delivery to exclude items you do not want.
Our farmers
we are brilliant farmers
Michael Andrews
Michael Andrews

Born on the farm in Capay, Michael showed an early proficiency in the machine shop and is responsible for designing tools used on the farm today.

Kathleen Barsotti
Kathleen Barsotti

Born in Belmont, CA, Kathleen attended UC Riverside where she earned her B.S. in Agriculture. She is sole proprietor and manager of the farm.

mark ronson
mark ronson

He has commitment to build a strong financial model for farmers to connect produce directly to consumers by strategically managing our current programs.