loader image
My Cart
0,00 
Loodus/Loovus/Festival ja ekskursioonid meie seemnekasvatusse 2024

Loodus/Loovus/Festivali raames korraldame huvilistele ekskursioone oma seemnekasvatusse!

Tule meile külla! Ekskursioonide algus oma transpordiga tulijale on mõlemal päeval kl 15:00. Etteregistreerimist ei ole vaja. Tasuda saab kohapeal nii sularahas kui kaardiga (viipemaksena).

Võid aga broneerida end ka laupäeval, 15. juunil kl 9:30 Tartust Vanemuise alumisest parklast alguse saavale väikesele bussireisile. Täpsem info ja broneerimine siin.

Asukoha leiad siit (võid otsida oma nutiseadme kaardirakendusest Nordic Botanical).

Hinnad:

Ekskursioon + lillekimp (14. ja 15. juunil algusega kl 15:00, kestvus u 2 tundi):

  • täiskasvanu või laps alates 15 a – 15 €
  • vanemaga kaasas olev kuni 15 a laps – 5 €

Ekskursioon + pärjapunumise koolitus (14. ja 15. juunil algusega kl 15:00, kestvus u 2,5 tundi):

  • täiskasvanu või laps alates 15 a – 20 €
  • vanemaga kaasas olev kuni 15 a laps – 10 €

Täispakett – (15. juunil algusega kl 9:30 Tartust Vanemuise alumisest parklast), korraldatud bussireis Tartust, ekskursioon seemnekasvatuses, pärjapunumise koolitus, korralik kõhutäis kohalikku toitu Juulamõisa kohvikus, tagasisõit Tartusse (kokku u 4,5 – 5 tundi):

  • täiskasvanu või laps alates 15 a – 45 €
  • vanemaga kaasas olev kuni 15 a laps – 25 €

Täispaketi saad broneerida siin!

Tutvustus

Niitude kadumise tõttu maastikest on vähestel kaasajal võimalust oma botaanilisi teadmisi Eesti kodumaiste taimede osas regulaarselt omandada, täiendada ja kinnistada. Nordic Botanical on aastaid tegelenud metsikute niidutaimede kodustamisega ja on selles saavutanud ka mõningat edu. Nii kasvab meie ligi 2,5 ha suuruses taimekasvatuses koguni 120 kodumaist taimeliiki! Kõik see lilleilu paikneb lisaks veel imekaunil Vooremaa maastikul ja sestap ei ole meil häbi oma tegevusi ka huvilistele tutvustada. Tule vaatama hunnituid vaateid, tutvu kohalike looduslike taimede iluga, kuula taimelugusid, korja kaasa lillekimp või punu lillepärg.

Ekskursiooni kestvuseks on 2,5 tundi. Pärast ekskursiooni toitlustab soovijaid kohaliku toiduga lähedalasuv Juulamõisa kohvik.